Kolejna witryna sieci „Blog.pl”
piątek Styczeń 19th 2018
https://www.facebook.com/czytadelko.piszecomysle

Ciekawe strony

Treści własne

Archiwa

Szept wiatru- Sylwia Trojanowska. Recenzja

Szept Wiatru

Autor: Sylwia Trojanowska

Wydawnictwo Videograf

szept-wiatru-b-iext47366651

Główna bohaterka „Szeptu wiatru” szuka swego szczęścia, podejmując nierzadko trudne i kontrowersyjne decyzje. Goni za prawdą, zderza marzenia z rzeczywistością, odważnie poszukuje rozwiązań, by sięgnąć marzeń oraz by zatrzymać miłość, która całkowicie zawładnęła jej życiem.”Szept wiatru” to ostatnia, „po Szkole latania” i ‚Blisko chmur”, pełna emocji odsłona historii Katarzyny Laski, młodej kobiety, która na oczach czytelników przeobraziła się z zakompleksionej i zamkniętej w sobie w rozumiejącą siebie i z podniesioną głową patrzącą w przyszłość.

 

Pamiętacie romantyczną kolację Kaśki i Maksa zakończoną próbą samobójczą Karoliny? Jeżeli jesteście ciekawi jak dalej potoczyły się losy tej trójki, koniecznie zajrzyjcie do trzeciej już części historii Kaśki Laski. Dziewczyny, która walczy z nadwagą i brakiem wiary we własne możliwości. Na jej drodze los postawił fantastycznego mężczyznę, jednak jak to w życiu często bywa, nie jest to miłość łatwa i pozbawiona problemów. Niestety w życiu Maksa nadal jest Karolina. Czy jest to absolutnie zła postać? I tutaj zacytuję Wam słowa z książki: „Każdy potwór miał kiedyś twarz anioła”. 

W powieści przeplatają się historie z życia rodzinnego Kaśki, jej przyjaciółki i tragiczne zdarzenia z życia Maksa, dzięki temu fabuła jest jeszcze ciekawsza niż w poprzednich dwóch częściach. Dodatkowym atutem tej książki jest jej „prawdziwość”. Główna bohaterka jest bardzo podobna do wielu z nas. Ma problem z akceptacją swojego ciała, ciągle walczy z nadwagą. Ma liczne chwile zwątpienia i załamania. To bardzo zbliża ją do czytelnika.  

Na koniec autorka zostawiła niespodziankę. Według mnie świetne rozwiązanie, ale najlepiej będzie jak ocenicie to sami :) . Ja ze swojej strony gorąco polecam. Wasze Czytadełko. 

Poprzednie części: Szkoła latania i Blisko chmur 

Komentuj