Kolejna witryna sieci „Blog.pl”
piątek Styczeń 19th 2018
https://www.facebook.com/czytadelko.piszecomysle

Ciekawe strony

Treści własne

Archiwa

Drugie życie Leny. Recenzja

Drugie życie Leny
Autor: Elżbieta Ceglarek

Rozpisani.pl

491815004o

Kobieta w średnim wieku, po przejściach, w zasadzie niewiele już chce od życia. Najczęściej po prostu świętego spokoju. Nie dla niej miłosne wzloty, romantyczne wyznania, upojne noce.
Zwyczajnie nie wierzy, by coś dobrego mogło ją jeszcze spotkać. Dlatego gdy Lena wpada
niespodziewanie w ramiona przystojnego mężczyzny, broni się zaciekle, by nie dać się porwać uczuciu. Czy uda się jej zachować swą długo budowaną stabilizację?
Ile będzie ją kosztować ta walka? A czy w ogóle można się uchronić przed przeznaczeniem?
Książka Elżbiety Ceglarek to z pewnością pozycja dla tych, którzy potrzebują nadziei.

Ach jakże ja się nadenerwowałam czytając! Lena! -krzyczałam. Ogarnij się! Kobieto weź się w garść. Nie raz, ba! Nie dwa! Chciałam przełożyć ją przez kolano i dać klapsa. Ciągle zadawałam sobie pytanie, czemu Lenka jest tak wycofana, czego tak się boi? O co jej właściwie chodzi? Czy ma aż tak skomplikowany charakter? Poznaje na swojej drodze fantastycznego mężczyznę, a jednak wciąż ucieka, wciąż lawiruje, wycofuje się, chowa…hmm rozkapryszona dziewczynka? I tu dochodzimy do sedna. Jak to mówią żeby zrozumieć drugiego człowieka trzeba przejść życie w jego butach. Jak wiele musiała doznać krzywd nasza główna bohaterka by bać się wszystkiego. Nawet gdy szczęście ma podane na pięknym złotym talerzu prosto pod nos. Ileż emocji kosztowała mnie ta lektura. Wciągała mnie bardziej i bardziej. Będą razem …, nie nie będą…zostawi ją…a może jednak… ? Jaki jest koniec oczywiście Wam nie powiem, przeczytajcie sami. A przeczytać warto, choćby dlatego, że z wiekiem przestajemy wierzyć w prawdziwą i szczerą miłość, tracimy nadzieję, zamykamy się we własnym świecie. Historia Leny pokazuje, jak cudowne jest dojrzałe uczucie i jak pięknie można razem żyć. Wystarczy zaryzykować, otworzyć się na drugiego człowieka, powiedzieć tak i bez strachu wejść w nowy związek. Dla tej jednej, jedynej osoby będziemy ważne i piękne. Lenka ma w sobie mnóstwo lęków, czasem dziwacznych, niezrozumiałych, a jednak  pojawia się w jej życiu człowiek, który akceptuje w niej wszystko, bierze i kocha ją taką jaka jest. Zajrzyjcie i poznajcie ” Drugie życie Leny” . Warto.

Komentarze czytelników

Jeden komentarz do “Drugie życie Leny. Recenzja”

  1. Lalita pisze:

    Dzięki za racenzję- dopisuje do listy książek do przeczytania
    pozdrawiam i zapraszam do siebie- Lalita

Komentuj